777 186 188
V autobazaru máme 52 vozů k prodeji

Kde nás najdete

Autobazar NIKA
Pardubická 1214
537 01 Chrudim

Provozní doba:
Po-Pá: 8.00 - 18.00 hod.
So: 8.00 - 12.00 hod.

 Telefon: 777 186 188
E-mail: prodej@autobazar-nika.cz

map

O společnosti

Vážení zákazníci,

vítejte v Autobazaru NIKA Chrudim s.r.o., tedy prozatím alespoň na našich internetových stránkách.

Společnost Autobazar NIKA byla založena jako úplně první profesionální prodejce ojetých vozů v Československu 1.4.1990 otevřením naší provozovny s kapacitou cca 150 vozidel. Na začátku své historie jako většina českých firem v podobě OSVČ zakladatele. Od začátku podnikání díky firemní filozofii, kterou je dodržování etických principů slušného obchodu, nezvyklé pro prodejce ojetých vozidel, začala firma velmi úspěšně fungovat. Po dvaceti letech z důvodů přizpůsobení firemních struktur dynamickému růstu, kterým společnost v posledních letech procházela došlo k transformaci na společnost Autobazar NIKA Chrudim s.r.o.

Výsledky naší práce se každoročně úročí především rostoucím počtem spokojených zákazníků. To vše, nejen za pomoci tvrdé práce všech našich zaměstnanců a spolupracovníků, ale i díky podnětům a zpětné vazbě od Vás, našich zákazníků. Chceme poskytovat profesionální klientské služby a tím být opravdu spolehlivým prodejcem s kvalitními vozy. Za pětadvacet let působení v oblasti maloobchodního prodeje ojetých vozů jsme získali přes 42 000 spokojených zákazníků, mezi které se doufám zařadíte i Vy.

Přeji Vám tedy úspěšnou a správnou volbu, ať už se právě teď chystáte prodat či koupit nový vůz, ale také mnoho šťastně ujetých kilometrů s vozem právě od nás.

Ondřej Vrátný
majitel společnosti

Naši partneři:
Allianz
Generali
GE Money
Homecredit